• slide_01
  • slide_02
  • slide_03
  • slide_06
  • slide_07
  • slide_08
  • slide_09
  • slide_10
  • slide_11
  • slide_13
  • slide_15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

rental24MEDIAProdukcjaOfertaShow&EventsAerialKontakt

 

pl en

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów postanowiliśmy wzbogacić zakres naszych usług o profesjonalne zdjęcia i materiały video wykonywane z pokładów dronów.

Nasi piloci dysponują wszelkimi wymaganymi uprawnieniami, czyli świadectwami kwalifikacji personelu lotniczego i posiadają głęboką znajomość procedur związanych z operowaniem dronami w zasiegu wzroku operatora (tzw. VLOS) jak również poza zasięg wzroku (tzw. BVLOS). Naszym priorytetem jest zawsze bezpieczeństwo pracy.

Zdecydowaliśmy się zaproponować Państwu najlepszą obecnie platformę do wykonywania zdjęć i filmów lotniczych czyli dron Inspire2 wraz z najwyższym modelem kamery X7.

Kamera X7 to przetwornik super 35mm, (o rozdzielczości 6K), czyli identyczny jak stosowane w kamerach filmowych. Oferuje aż 14-stopniowy zakres dynamiki, nie mający porównania z żadnym innym przetwornikiem używanym obecnie w bezzałogowych platformach latających. Jakość obrazu jest porównywalna z kamerami filmowymi klasy Arri Alexa czy Red. Dzięki temu jest to wysoce uniwersalne rozwiązanie do każdego typu zadań.

Nasza usługa obejmuje planowanie lotu włącznie z organizacją i uzyskaniem wszelkich niezbędnych pozwoleń i wszelkich działań niezbędnych do wykonania bezpiecznego i zgodnego z procedurami lotu. Loty wykonywane są w cyklach około 10-20 minutowych (w zależności od potrzeb i konkretnej specyfikacji sprzętu) oraz niezbędnych dla odpoczynku pilota, wymiany baterii oraz kontroli technicznej przerw. Dzień zdjęciowy trwa maksymalnie 8 godzin podczas których wymagana jest 1-godzinna przerwa regeneracyjna.

Wszelkie kwestie związane z lotami nad zbiornikami wodnymi, w obszarach zabudowanych wymagają indywidualnych ustaleń względem konkretnej lokalizacji.

Chcesz poznać, która oferta będzie najbardziej odpowiednią dla Ciebie - skontaktuj się z nami. Nasi fachowcy pomogą wybrać najkorzystniejszy pakiet dla Twoich potrzeb.

Pakiety cenowe:

Inspire 2/kamera X7/obiektyw standard 16mm
Jeden operator (drona i kamery, możliwość operowania kamerę przez Klienta)
dzień zdjęciowy 1800

Inspire 2/kamera X7/obiektyw standard 16mm
Dwóch operatorów (drona i kamery, możliwość operowania kamerę przez Klienta)
dzień zdjęciowy 2500

Dokładna wycena podejmowana jest w zależności od okoliczności nalotu, ilości dni zdjęciowych, ewentualnych lotów próbnych oraz dojazdu na miejsce zdjęć. 

X7 kamera 6K (przetwornik super 35mm)
obiektyw 16mm F2.8, 14°, maks. 60fps
video: RAW/PRORES/H.264/H.265 (do 4,7 gbps) zdjęcia: 24MP (RAW+JPG)

Standardowo w każdym pakiecie znajduje się jeden szerokokątny obiektyw 16mm, na życzenie dodatkowe obiektywy o ogniskowych: 24/35/50mm.

opcje dodatkowe dla platformy INSPIRE 2
- każdy dodatkowy obiektyw - 400
- dodatkowy duży podgląd dla Klienta + 200
- lot w warunkach BVLOS + 500 zł (obligatoryjnie drugi operator)

Tam gdzie potrzeba wykonania zdjęć w warunkach gdzie mały dron ma przewagę a bezkompromisowa jakość nie jest kluczowym elementem polecamy niezwykle mobilną platformę: DJI Mavic Pro. Dron posiada wbudowaną kamerę z przetwornikiem 1/2,3` o rozdzielczości 4K (zapis video do 60Mbs - H.264, zdjęcia 12MP RAW+JPG).platforma DJI MAVIC
PRO - od 1400 zł/dzień
kamera 4K (przetwornik 1/2,3")
zdjęcia 12MP (RAW+JPG),
video do 60 mbps H.264
obsługa: operator drona i kamery - 1 osoba


Dron Inspire2 to technologicznie najwyższa klasa sprzętu, wyposażony w redundatne systemy bezpieczeństwa lotu, pozycjonowania i zasilania. Długość jednego lotu to maksymalnie 23 minuty, maksymalna szybkość lotu w trybie sport to aż 94 km/h. Zakres pracy to temperatury od -20 do 40 stopni Celsjusza.

Podwójna aparatura pozwala na kontrolę drona operatorowi oraz kontrolę kamery operatorowi kamery. Loty mogą odbywać się przy zdalnej kontroli operatora jak i w warunkach lotu automatycznego.

Dysponujemy pełnym pakietem licencji (zarówno RAW jak i ProRes) aby móc swobodnie dobierać wielkość i jakość plików do konkretnych potrzeb.

Dron Inspire2 rejestruje obraz na dwóch nośnikach równolegle. Zapis podstawowy odbywa się w popularnym kodeku H.264/H.265 z bitratem do 100 Mbps i rozdzielczością 4K. Na drugim nośniku rejestrujemy obraz w kodeku ProRes lub w RAW`ach.

Wysokiej jakości ProRes (422HQ lub 4444XQ) ma rozdzielczośc 4k do 5K, bitrate wynosi nawet do 2 Gbps.

Bezkompromisowa jakość to zapis w trybie RAW (pliki CinemaDNG) w rozdzielczości do 6K, bitrate 4.44 Gbps.

Zdjęcia w każdym przypadku (pojedyncze, seryjne) wykonywane są w rozdzielczości 24MP (zarówno w plikach RAW jak i JPG).

Opcjonalnie przekazujemy bezpośredni sygnał na żywo z pokładu platformy dla realizacji typu broadcast do streamingu w jakości HD (1080i50 lub 720p60) po złączach SDI lub HDMI.

Co ciekawe, platforma po demontażu śmigieł może służyć również jako wysokiej klasy urządzenie typu gimbal.

Poza rejestracją zdjęć i filmów lotniczych drona wykorzystujemy do tworzenia profesjonalnych ortofotomap (czyli map fotograficznych) wysokiej jakości (rozdzielczość pojedynczego zdjęcia to aż 24MP), modeli terenu jak i trójwymiarowych skanów architektury czy innych struktur przestrzennych.

Wykonujemy specjalistyczne analizy widma dla ortofotomap na potrzeby np. rolnictwa. Przykład takiej analizy na zdjęciu poniżej.

 

zdjęcia z realizowanych przez 24MEDIA projektów
wszystkie prawa zastrzeżone
©24MEDIA

© 24MEDIA FILM PRODUCTION GROUP

strona główna | produkcja | wynajem sprzętu | kamery | grip | aerial video | show & events | reklama & filmy | kontakt